DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR

SIIRLI DAKIKALARDA BULUSMAK DILEGIYLE

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HOŞGELDİNİZ

4 posters
YazarMesaj
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 8:59 pm

Sevgili dostlar forumumuza hoşgeldiniz. Bir kaç kelime ile kendinizi tanıtırmısınız??
HOŞCA VE DOSTCA VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEGİYLE
http://siirlidakikalar.tr.gg
golgecicegi
yönetici
yönetici
golgecicegi

Kadın

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 10:24 pm

Merhaba..Ben Gülce...Beni kalemim anlatır ben değil..Anlatmayı sevmem kendini çok anlatana da güvenim azdır..Zamanla kendim tanımayı tercih ederim...Radyo da da dediğim gibi kalemim anlatır düşüncelerimi ...Mürekkep, beyaz kağıt ve gölgelerdeyim ben: Very Happy sevgiler:)
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: hoşgeldinnnnnnnnnn   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:03 pm

hoşgeldin gülcee , eminim ki çok güzel paylaşımların olacak bizimlee. forumda iyi vakit geçirmeni dilerim ve paylaşımlarını beklerim
ecrin_ecrin
yönetici
yönetici

Kadın

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 1:31 pm

Merhabalar...
Ben Ecrin...
Radyomuzun en acemi DJ si Smile))
Kendimizi tanıtmamız istenmiş... Arkadaşlar bir insan kendini nasıl anlatır ??? Hobilerim fobilerim şunlardır falan filandır... Söylermisiniz kim kimi bu şekilde tanıyabilir... Ama Forum başlığımız çok iyi... Bu tanışma mesajlarımızda birbirimizin konuşma tarzını samimiyetini vs ölçebiliriz... Bir sitede forum sayfası ne için açılır??? Her konuda her bir kişinin görüş ve düşüncelerini bilmek ve farklı fikirler alabilmek için...
Güzel paylaşımlar diliyorum... Farklı konularda farklı bakış açılarıyla birbirimize faydalı olabileceğimizi düşünüyorum... Katılım çok önemli... Paylaşmak çok önemli... Bir de ne önemli biliyor musunuz??? Net ortamında olmamız hiç önemli değil... Her birimiz birer bireyiz ve normalde olduğumuzdan farklı davranmamak çok önemli...
Saygı ve selamlar.....
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: merhabaa   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 1:58 pm

ecrin hosgeldin aramiza , forumda hoşca vakit geçirmen dilegiylee....... bu arada sizin de paylaşımlarınızı bekliyourzzz Laughing Laughing
KIRGIN~~MELEK
prenses
prenses
KIRGIN~~MELEK

Kadın

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 4:42 am

merhaba ben herzaman kı yaptım gıbı yıne bazı seylerı unutmusum:(Sad ben yasemin nasıl tanıtım kendımı bılmıyorum ozur ama belkı tanıyan vardır aranızda benı zaten fazla yazmayı becerebılen bırıde degılım ama okuduklarrımı paylasmayı seven bırıyım aranıza benıde aldınız kabul ettınız ıcın ayrıca tesekkurler
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:49 pm

hoşgeldin yasemin aramıza katıldıgın için biz tşk ederizz. Çok güzel paylaşımlarda bulunuyosun ayrıca , emegine sağlık cheers
KIRGIN~~MELEK
prenses
prenses
KIRGIN~~MELEK

Kadın

HOŞGELDİNİZ Empty
MesajKonu: Geri: HOŞGELDİNİZ   HOŞGELDİNİZ Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 3:15 am

hosbuldum FERHAT ayrıca cok sagol beyendıne ınan sevınıyorum mavi gül

HOŞGELDİNİZ
1 sayfadaki 1 sayfası