DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR

SIIRLI DAKIKALARDA BULUSMAK DILEGIYLE

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SENİN İÇİN

2 posters
YazarMesaj
ezel224

Kadın

SENİN İÇİN Empty
MesajKonu: SENİN İÇİN   SENİN İÇİN Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:25 pm

senin için...

seni anlatmak zor gelir bana...anlatsam bile yeter mi kelimeler sanki...karşılayamaz hiç bir cümle seni..yaşamak gerekir hissetmek gerekir sevmek gerekir...sen hayatıma renk kattın neşe kattın en önemlisi sevgi kattın...yaşıyordum amaçsız bu dünyada...sen oldun yepyeni ben oldum....aşk oldu sevgi oldu umut oldu....daha bir başka baktım hayata...sımsıkı sarıldım yaşama..çünkü sen varsın çünkü papatyam var artık....seviyorum seni.....seni sevmek ne güzel şey....seni sevmek ne kadar yüce bir duygu....inan sevmeyi güzel yapan da sensin....hayallerim var ....ama sana ait hayalerim....gelecek adına mutlu günler.....farklı şehirlerde nefes alıyoruz ama aynı sevgi için yaşıyoruz...aynı sevgiye koşuyoruz....seni sevmek ne yüce duygu...en büyük ispatı gözümde akan yaşlar...gözyaşlarımda bile sen varsın,hayalin var...Artık seni severken konuşan dilim değil kalbim....kalbim fısıldarken sevdamı sana gözyaşlarım kapılıyor sevda yoluna....akan gözyaşlarım acı değil sevdamın süsü...hayallerim hep seni yaşıyor,seni beklemek adına güzel umutlar yeşeriyor.....veeee sen uykundayken geliyor hayalim yanına..fısıldıyor yüreğine aşk sözleri.....o anda bir sıcaklık hissetttiğinde bil ki o sıcaklık yorganın sıcaklığı değil sana olan sevgimin sıcaklığı...
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

SENİN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: SENİN İÇİN   SENİN İÇİN Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 1:25 pm

Alıntı :
seni anlatmak zor gelir bana...anlatsam bile yeter mi kelimeler sanki...karşılayamaz hiç bir cümle seni..

ezel emegine ve yüregine sağlıkkgüzel paylaşımın için.. ve paylaşımlarının devamını bekliyoruzzz
http://siirlidakikalar.tr.gg

SENİN İÇİN
1 sayfadaki 1 sayfası