DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR

SIIRLI DAKIKALARDA BULUSMAK DILEGIYLE

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vaktinden Önce Gel ..

2 posters
YazarMesaj
KIRGIN~~MELEK
prenses
prenses
KIRGIN~~MELEK

Kadın

Vaktinden Önce Gel .. Empty
MesajKonu: Vaktinden Önce Gel ..   Vaktinden Önce Gel .. Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 4:19 am

Yasanilmamis Yasanilmayi Bekleyen Duygularimla.... Henuz Tanimadigim Senle Basliyorum Kelimelerime.... Sen Nerdesin???? Nerden Gelip Bulacaksin Beni??? Yeseren Duslerimin Ardindan; Dogacak En Guzel Gercek.... Sana Sesleniyorum!.. Bilinmeyen Tarihi Anlatir Sana Olan Askim, Ne Zaman Gelecegi Belli Olmayan. Ve En Buyuk Sevgiyi Anlatir Icten Ice.. Gel Bana Tut Ellerimi... Yoklugunla Kavrulan Icimi Varliginla Yasat.. Ikimizinde Birbirimizi Bulma Vakti Geldi... Daha Asmamiz Gereken Ne Kaldi Ki..... Yuregim Oyle Ozlemle Dolu Ki ; Gozlerimden Ozlemin Akiyor... Seni Tanimadan Arayislarim, Seni Bu Derece Ozleten... Hani Derler Ya Sesini Ozledim, Kokunu Ozledim Gozlerini Gormem Gerek..... Bu Kelimelerin Hicbiri Suan Bana Ait Degil... Ne Sesini Ne Kokunu Nede Gozlerini Ozleyebilirim;cunku Ben Hic Seni Tanimadim..ben Senin Varligini Ozledim... Yanima Gelmek Icin Zamanini Bekleyen Varligini... Ama Bugunde Sensiz Gecti, Umarim Yarin Olmadi Yarinin Bir Sonraki Yarinina Kadar Gel Bana... Vaktinden Once Gel ... Once Gel Ki , Ne Kadar Erken Gelirsen Bi O Kadar Fazla Yasariz Birbirimizi..... Her Gecen Gunde Sana Daha Cok Yaklasiyorum... Ama Bir Yandan Da Seninle Yasayamadigim Bir Gunu Kaybediyorum. Bana Oyle Bir Gelmelisin Ki Sana Baktigim Da Kendimi Goreyim... Ve Iste Diyeyim.. O Geldi... Ben Seni Taniyorum Ve Biliyordum Boyle Gelecegini Diyeyim Ilk Gozlerimizin Bulustugu O Anda... Ve Simdi Sana Soyleyecegim Son Kelimem; Mevsimsiz Gel Mevsimim Ol... Bekliyorum Seni... Beni Bulana Kadar...
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

Vaktinden Önce Gel .. Empty
MesajKonu: Geri: Vaktinden Önce Gel ..   Vaktinden Önce Gel .. Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 2:39 pm

tşkler arkadaşım güzel paylaşımın içn mavi gül
http://siirlidakikalar.tr.gg

Vaktinden Önce Gel ..
1 sayfadaki 1 sayfası