DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜSÜNCELERIMI EN GÜZEL KALEMIM ANLATIR

SIIRLI DAKIKALARDA BULUSMAK DILEGIYLE

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR

2 posters
YazarMesaj
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR Empty
MesajKonu: YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR   YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:52 am

Yine canım sıkılıyor…
Her şey anlamını yitirmeden bir şeyleri yeniden başlatmak istiyorum. Uçurumları daha sevimli yapmak kör kuyuları yok etmek, kahrolsun bu yalnızlık demekten öte yalnızlıkta var bu hayatta demek istiyorum.

Dur dinle sana da bu hikayede yer vermek deli olmanın avantajlarını tattırmak istiyorum. Gecenin aslında bu kadar siyah olmadığını, sessiz silahların durmadan patlayabileceği kuytuları olduğunu, o kuytularda ne aşklar yaşanabileceğini göstermek istiyorum.

İşte o anda neden bu kadar geç kaldığına hayıflanıp kaybetmenin de aslında var olduğunu görmeni istiyorum elbette…

Bir defa kaybedersen yıllar sonra keşke derken ateşi nasıl yutacağını ve bir kez yanmaya başlayınca hiç sönemeyeceğini nasıl göze alman gerektiğini göreceksin. Ve sen aslında seni sevmenin çok da kolay olmadığını fark edeceksin.

Bir arı olacaksın, gerektiğinde tek iğnelik cephanenle neler yapabileceğini düşleyecek ya da o tek silahlı cephaneliğini kullandığında ölümü ta ilk baştan göze alabildiğini göreceksin.

Her şeyi ama her şeyi görecek tadacaksın.

Sevmeyi öğreneceksin en koşulsuz tarafından ve sevilmeyi, ne söylesen ne olumsuz şeyler düşünsen yankısı farklı olacak. Sanki benimle doğacaksın ve zaman zaman hayatı sonlandırmak için geçeceksin kendinden…

Hani paramparça umutları toplamaya çalışırken harcadığım o enerji o çabam vardı ya hepsini göreceksin ve hepsi için göz yaşını tutamayacaksın…

Gel gitlerimi göreceksin sevilmeden sevmenin ne olduğunu acıda olsa gerçeği bilmenin bunu kabullenmenin yükünü taşıyacaksın…

Benimle boğulacaksın nefes alamamanın sıkıntısını yaşayacak hep ciğerlerimdeki hırıltının varlığıyla rahatsız olacaksın…Yüreğimin ne kadar yavaş attığını ve solan gözlerimde yağan yağmurların artık hiç bir işe yaramadığını…

Sana bakmak istiyorum tüm cesaretimi toplayıp…Gözlerinden bir yudum sevdayı da ben çalmak istiyorum… Hasreti yok etmek çılgınlıklar yapmak istiyorum, dizlerinde uyumak aynı havayı hırıltıyla da olsa solumak…

Hayallerimi istiyorum yaşam denilen bu karmaşada hakkıma düşenden fazlasını değil…Sadece ve sadece hayallerimi istiyorum…

Bu kez de kara kilitleri vuruyorum yüreğime söylemek istediklerimi değil sadece duymak istediklerini yazıyorum…

Canını yakmak istemiyorum ne kadar hak etmiş olsan da…

Belgin ERTÜRK
http://siirlidakikalar.tr.gg
KIRGIN~~MELEK
prenses
prenses
KIRGIN~~MELEK

Kadın

MesajKonu: Geri: YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR   YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 6:02 am

paylasım ıcın tesekkurler ferhat emegıne saglık Wink
**Admin**
Admin
Admin
**Admin**

MesajKonu: Geri: YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR   YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 2:29 pm

Alıntı :
Yine canım sıkılıyor…
Her şey anlamını yitirmeden bir şeyleri yeniden başlatmak istiyorum. Uçurumları daha sevimli yapmak kör kuyuları yok etmek, kahrolsun bu yalnızlık demekten öte yalnızlıkta var bu hayatta demek istiyorum.

ben tşk ettimmm ;(
http://siirlidakikalar.tr.gg
KIRGIN~~MELEK
prenses
prenses
KIRGIN~~MELEK

Kadın

MesajKonu: Geri: YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR   YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 4:58 am

Kalbim Acılara Dayansada Sözlerin Bitirdi Beni, Ne Kadar Ayakta Durmaya çalışsamda Her gidişin Bir ölüm Oldu hayatımda Şimdi Acılarımla ortak oldum Ağlayarak bakıyorum hayata..
Sad Sad ama sana asık surat hıc yakısmıyo

YİNE CANIM SIKILIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CANIM DIN.....:((
» YİNE SENSİZLİK KRİZİM TUTTU...
» BU GECE YINE AĞLADIM YOKLUĞUNDAA